Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Meganarativ

Meganarativ je otevřené setkání příznivců postmoderních myšlenek napříč žánry. Srdečně zveme i Vás! Jednou za měsíc se scházíme, abychom se podělili o nějaký nápad, myšlenku, společně shlédli inspirativní video, podiskutovali o zajímavých událostech... Téma je vždy jiné, stejně jako formát, počet návštěvníků, atmosféra. Po dlouhém a plodném působení v Clubwashi každou první středu v měsíci jsme dlouho hledali ideální místo pro tato setkání. Nakonec to vypadá, že jsme jim našli domov v klub Ottoman Trumpet v samém centru města. Museli jsme také upustit od pravidelného dne v měsíci a zavést variabilnější režim, scházíme se nyní většinou první či druhý čtvrtek v měsíci. Čas však zůstal stejný, tedy 19:30. Nejlépe je sledovat sekci, aktuality nebo náš Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme pozvánky na blížící se akce.

Vyjádření účastníků o MGN

fotogalerie První Meganarativ 10.2010

fotogalerie Druhý Meganarativ 11.2010

17. Meganarativ - možnosti supervize

17. MeganarativZveme Vás na další Meganarativ. Tentokrát bychom se rádi bavili o možnostech supervize. Katka Novotná se právě vrátila z mexického Kanankilu, odkud přiváží mimo jiné videonahrávku jednoho z dvoudenních "supervizních setkání", které tvoří součást výuky studentů oboru Psychoterapie v postmoderní perspektivě.

Uvidíme tak při práci Rocio Chaveste (s tou se řada z vás zná) a Doru Talaveru (vedle Rocio druhá ředitelka Kanankil, se kterou se budete moci seznámit na workshopu v Brně na konci května). Krátký videoprůřez touto supervizí bude vstupem do společné diskuze - s jakou supervizí máte zkušenosti vy? V čem je jiná ta mexická od té, na kterou jsme zvyklí u nás? Jsou tu hranice, které bychom mohli posouvat? A co tím získat? Srdečně jsou zváni všichni, kdo supervizí poskytují, kdo jí využívají i kdo o ní ještě nikdy nepřemýšleli.

Tradičně první středu (4. 4.) v měsíci v 19:30 v Clubwashi!

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Rocio Chaveste Gutierréz: Postmoderní filozofie a praxe napříč kulturami (2011)

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.