Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Meganarativ

Meganarativ je otevřené setkání příznivců postmoderních myšlenek napříč žánry. Srdečně zveme i Vás! Jednou za měsíc se scházíme, abychom se podělili o nějaký nápad, myšlenku, společně shlédli inspirativní video, podiskutovali o zajímavých událostech... Téma je vždy jiné, stejně jako formát, počet návštěvníků, atmosféra. Po dlouhém a plodném působení v Clubwashi každou první středu v měsíci jsme dlouho hledali ideální místo pro tato setkání. Nakonec to vypadá, že jsme jim našli domov v klub Ottoman Trumpet v samém centru města. Museli jsme také upustit od pravidelného dne v měsíci a zavést variabilnější režim, scházíme se nyní většinou první či druhý čtvrtek v měsíci. Čas však zůstal stejný, tedy 19:30. Nejlépe je sledovat sekci, aktuality nebo náš Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme pozvánky na blížící se akce.

Vyjádření účastníků o MGN

fotogalerie První Meganarativ 10.2010

fotogalerie Druhý Meganarativ 11.2010

20. Meganarativ: Pojedeme někam daleko…

Meganarativ v ClubwashiSrdečně vás zveme na poprázdninový Meganarativ s názvem „Pojedeme někam daleko…“ Setkání se uskuteční v netradiční datum ve středu 19.9. na tradičním místě v Clubwashi v obvyklý čas 19:30. A o čem bude?

Všechno to začalo nevinnými slovy napsanými na kousku papírku: „Pojedeme někam daleko, učit se, co nás zajímá“. Horká mexická půda pod našima nohama o půl roku později byla důkazem toho, že realita se konstruuje v jazyku. Co by se asi stalo, kdybychom si tu šílenou představu neřekli? To je asi na jiný příběh než ten, který vám můžeme vyprávět.

S námi se můžete těšit na mnoho zážitků z cest, na zkušenost s kolaborativním přístupem s mexickým nádechem nebo na diskuzi o vzdělávání v postmoderní praxi a mnoho dalšího. Vše bude záležet také na vás, na tom co vás zajímá a chcete slyšet. Uloudané výklady z dovolených s množstvím fotek si chceme odpustit a mluvit o tom, co nás společně bude bavit a zajímat. Určitou zárukou, že neuklouzneme k monologickému povídání, bude náš kolega moderátor Pavel Nepustil.

Už se na vás všechny po té době moc těšíme!

Jakub Černý, Bára Petránková

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Sylvia London - Šikana, přestaňme o ní mluvit, začněme mluvit spolu

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.