Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

 

Bohumila Baštecká

Bohumila Baštecká

Bydlí s manželem v Poděbradech, učí v Praze na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy. V Praze se roku 1955 narodila.

Zabývá se neštěstími a volí přitom pozici občanskou, komunitní, což si někdy překáží a někdy se doplňuje s tím, že je klinická psycholožka a expertsky se věnuje psychotraumatologii a rizikologii. Působí též jako supervizorka, rozvíjí hodnotové poradenství. V uvedených oblastech publikuje.

Ráda pracuje týmově a mezioborově. Věří, že se lidi dohodnou, zvlášť když jim nic jiného nezbývá.

 

Workshop: Abstrakt

Nová „my“ rozmanitých jedinců

Spolu s Evropou a Komenským sním svůj sen o začlenění neboli „lidstvu jako rodině“. Zkouším/e se k němu blížit kroky, které se týkají postojů a odrážejí se v chování včetně volby jazyka. Identitou našich absolvujících v oboru Diakonika na ETF UK má být „komunitní pastorační pracovník“ čili člověk, který umí v komunitě podporovat vzájemnou péči.

Ráda bych, abychom v dílně společně vytvořili individuálně rozmanitá „prohlášení o vlastní pozici“ (postoj k podstatě lidských vztahů, k jáství/identitě, vztahu mysli a těla, ke společenství, spiritualitě a pomáhajícímu chování). Na jejich základě pak vstoupíme do diskusního tématu - například: „Co mají evropské země říct příchozím mladým africkým mužům o vztazích k ženám?“ Zkusíme přitom volit začleňující jazyk a vyhnout se stereotypům.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Petr - antidepresiva mi umožnila netoužit po seberealizaci

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.