Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Meganarativ

Meganarativ je otevřené setkání příznivců postmoderních myšlenek napříč žánry. Srdečně zveme i Vás! Jednou za měsíc se scházíme, abychom se podělili o nějaký nápad, myšlenku, společně shlédli inspirativní video, podiskutovali o zajímavých událostech... Téma je vždy jiné, stejně jako formát, počet návštěvníků, atmosféra. Po dlouhém a plodném působení v Clubwashi každou první středu v měsíci jsme dlouho hledali ideální místo pro tato setkání. Nakonec to vypadá, že jsme jim našli domov v klub Ottoman Trumpet v samém centru města. Museli jsme také upustit od pravidelného dne v měsíci a zavést variabilnější režim, scházíme se nyní většinou první či druhý čtvrtek v měsíci. Čas však zůstal stejný, tedy 19:30. Nejlépe je sledovat sekci, aktuality nebo náš Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme pozvánky na blížící se akce.

Vyjádření účastníků o MGN

fotogalerie První Meganarativ 10.2010

fotogalerie Druhý Meganarativ 11.2010

36. MIMOŘÁDNÝ MEGANARATIV S EXKLUZIVNÍM HOSTEM – MIMOŘÁDNĚ V KLUBU MEZZANINE JIŽ V 18:30

36. MIMOŘÁDNÝ MEGANARATIV S EXKLUZIVNÍM HOSTEM

Milí přátelé, na poslední chvíli jsme se dověděli, že do Brna příští čtvrtek zavítá Anna Margarite Flam z Norska, blízká spolupracovnice Toma Andersena a členka International Network for Dialogical Practices. Nepřijíždí sice pracovně, ale rozhodla se přijmout naše pozvání a strávit nějaký čas s brněnskými příznivci spolupracujících a dialogických přístupů. Napadlo nás, že nejlepší způsob, jak to udělat, by mohl být tento mimořádný meganarativ. Protože Anniným srdečním tématem je reflektující proces a práce s reflektujícími týmy, bude toto téma také hlavní náplní večera. Pozvali jsme brněnské přátele Narativu, o kterých víme, že s reflektujícími procesy pracují ve svých praxích, aby svou práci přišli stručně představit. Budeme tak mít jedinečnou možnost diskutovat přímo s Annou o tom, co v Brně děláme, co dělá ona, co se dá dělat jinak. Budeme mít možnost se setkat, pobýt spolu a nechat mezi sebou proudit myšlenky.

Kdy: čtvrtek 22. 5. 2014, 18:30
Kde: Klub Mezzanine, Údolní 15

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Narativ in dialogue with Jaakko Seikkula

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.