Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Aktuality

Pozvánka na seminář Tvořivost v terapii a poradenství

Dalet

Kolegové z olomouckého Daletu si Vás dovolují pozvat na na mimořádný odborný seminář Tvořivost v terapii a poradenství, který povedou zahraniční hostující lektoři Bradford Keeney, Ph.D. (USA) a Hillary Keeney, Ph.D. (USA). Seminář je určen pro terapeuty, sociální pracovníky, kouče, duchovní, lékaře a další pomáhající profesionály.

Jedná se o mimořádnou příležitost učit se tvořivosti při práci s lidmi od jedné z nejvýznamnějších postav současné psychoterapeutické scény a současně tyto dovednosti propojit s oblastí spirituality, komunitní práce či řízení organizací. Workshop bude velmi prakticky zaměřený, předpokládají se živé konzultace, spousty příkladů z praxe, praktická cvičení, prezentace i diskuse.

 

O lektorech:

Bradford a Hillary Keeney

Bradford Keeney je jedním z tvůrců postmoderních či systemických přístupů, autor přístupu zaměřeného na zdroje („ressource-focused therapy“), věnoval se více než 10 let výzkumu tradičních metod uzdravování v různých kulturách, napsal mnoho vlivných publikací o kybernetice („Aestetics of change“), terapii („Resource-focused therapy“, „The creative therapist“, „Improvisational therapy“), spiritualitě a tvořivosti (mnohasvazková encyklopedie „Profiles of healing“, „Shamanic christianity“) či výzkumu, patří mezi nejvýznamnější terapeuty současnosti, vystupuje na prestižních konferencích, prezentuje své zkušenosti ve sbírkách příběhů z praxe slavných terapeutů (v češtině např. Kotler, Carlson – „Mumie u jídelního stolu“), je členem mnoha odborných společností a působil na několika prestižních univerzitách. Vede workshopy o tvořivosti a terapii po celém světě, je oblíbeným a inspirujícím řečníkem.

Hillary Keeney má bohaté zkušenosti s koučováním, facilitací a rozvojem lidí v neziskovém sektoru a v oblasti práce s komunitami. Zabývá se rovněž spiritualitou a tvořivostí při práci s lidmi, spolu s manželem Bradem založila Mojodoctors a vedou workshopy po celém světě.

Termín: 13. – 14. 11. 2012 (2 dny/ 16 h)

Začátek: 13.11. v 9:00 h.

Místo  konání:  Olomouc, Jungmannova 25 (asi 5 min. pěšky od vlakového nádraží).

Témata:

  • Terapie a poradenství jako umění
  • Úskalí medicínského modelu a zaměření na zdroje
  • Jak rozvíjet tvořivost v různých kontextech
  • Schéma tří aktů – pomůcka pro rozvoj tvořivosti v praxi
  • Vztah improvizace a tréninku dovedností

Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for TAOS - Marketa shortcut

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.