Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Aktuality

PRAMENY DIALOGU: 6. Mezinárodní konference dialogické praxe

skupina NarativZahrada 2000

Zahrada 2000, Skupina Narativ a Network for Dialogical Practices srdečně zvou do Jeseníku na Mezinárodní konferenci dialogické praxe s názvem Prameny dialogu, která se uskuteční 19.-21. května 2022 (s pre-konferenčními workshopy 18. května).

Česká republika, potažmo Jeseník, bude mít velkou čest hostit tuto celosvětovou událost, která se koná každé dva roky a scházejí se na ni praktici, akademici i studenti z oblastí duševního zdraví, rodinné terapie, psychoterapie, koučování, sociální práce a dalších, které spojuje zájem o dialog jako základní charakteristiku lidského života. V současnosti se dialogická praxe asi nejvýrazněji uplatňuje v psychosociální práci s psychotickou krizí pod názvem Otevřený dialog vykazující výrazně lepší výsledky než tradiční psychiatrická péče. Na konferenci vystoupí mimo jiné Jaakko Seikkula, Nora Bateson, Justine Van Lawick, Petr Rober, Adalberto Barretto, a další.

Hlavními jazyky konference budou angličtina a čeština.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 10.-11.2.2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.200,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for TAOS - Marketa shortcut

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.