Narativ.cz | website for postmodern ways in therapy and consulting

 

Narativ.cz newsletter

Spuštěna registrace na roční výcvik MOŽNOSTI DIALOGU

Skupina Narativ otevírá devátý běh ročního výcviku "Možnosti dialogu". Jedná se o 170ti hodinový vzdělávací program v kolaborativně-dialogické praxi s akreditací MPSV a s certifikací Mezinárodní sítě kolaborativně-dialogické praxe. Více zde..

Workshop "Zrozeni pro dialog" s Igorem Nosálem

Skupina Narativ Vás srdečně zve na dvoudenní workshop s názvem ZROZENI PRO DIALOG o práci s dětmi, které zasáhlo vývojové trauma
Lektor: Igor Nosál, Ph.D.
Workshop má akreditaci MPSV a uskuteční se 16.-17. února 2023 v Penzionu Zahrada v Brně.

Více informací zde: https://www.moznostidialogu.cz/igor

Další kroky v dialogické praxi

24.-25. února 2022, Brno
Skupina Narativ si Vás dovoluje pozvat na workshop o dialogické práci s rodinami s vynikající finskou lektorkou, Eijou-Liisou Rautiainen, Ph.D., který je přednostně určen těm, kteří již mají povědomí o dialogické praxi, resp. Otevřeném dialogu. Bude se mimo jiné věnovat etickým otázkám tohoto způsobu práce. Tlumočení z angličtiny zajištěno.
Více informací na webu zde: https://www.moznostidialogu.cz/eija

Připravujeme psychoterapeutický výcvik v Otevřeném dialogu

Ve spolupráci s organizací Zahrada 2000 připravujeme 5-letý Komplexní psychoterapeutický výcvik v Otevřeném dialogu, který má akreditaci pro psychoterapeutické vzdělání ve zdravotnictví. První běh výcviku začne v listopadu 2021 v Jeseníku, více informací najdete zde..

Narativní videa jdou do světa a uvítají vaši podporu

Už skoro deset let se potkáváme při různých příležitostech, workshopech, konferencích, neformálně. Během nich jsem většinou byla v roli kameramanky a posléze stříhačky natočeného materiálu. Možná jste to zaregistrovali, z některých akcí vznikla i DVDs. Více v článku..

Workshop o dialogické rodinné terapii s finskou lektorkou

Skupina Narativ si Vás dovoluje pozvat na jedinečný workshop o dialogické práci s rodinami s vynikající finskou lektorkou, Eijou-Liisou Rautiainen, Ph.D., který se uskuteční 15.-16. října 2020 v Brně. Více informací..

Co chystáme v roce 2020 a 2021

Přinášíme přehled plánovaných vzdělávacích programů v období 2020-2021. Více v informací v článku..

Čtvrté setkání sítě Slyšení hlasů v ČR

Tentokrát se konalo v Plzni. Zúčastnilo se ho 14 facilitátorů a organizátorů svépomocných skupin lidí, kteří slyší hlasy nebo mají jiné, neobvyklé prožitky.

Více informací..

ICCP – 4. mezinárodní kongres kolaborativně-dialogických praxí se konal v Brně a byla to bomba

Konec července byl pro ICCP (International Certificate In Collaborative Practices), Spolek Narativ, Institut výzkumu inkluzivního vzdělávání MUNI, Taos Institut a HGI velmi perný, ale i velmi inspirativní. Konal se 4. mezinárodní kongres kolaborativně-dialogických praxí. Předešlé ročníky byly ve Španělsku, Brazílii a v Argentině. Více informací..

Pages

Nepřehlédněte

Workshop 2017 Werner Schütze (DE)

Dr. Werner Schütze:
OPEN DIALOG IN MENTAL HEALTH CARE

We wholeheartedly invite you to an experiential workshop, centered on the experience of being in dialogue. The workshop is suited for people who are interested in the field of mental health care, are currently working in the field, or wish doing so in future.

When: 24. - 25. 11. 2017
Where: Brno

more info..

Video

Embedded thumbnail for Narativ in dialogue with Jaakko Seikkula

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
spam protection
Fill in the blank.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Search form

CAPTCHA
spam protection
Fill in the blank.