Narativ.cz | website for postmodern ways in therapy and consulting

News

Workshop o dialogické rodinné terapii s finskou lektorkou

Eija-Liisa Rautiainen, Ph.D.

15.-16. října 2020, Brno

Skupina Narativ si Vás dovoluje pozvat na jedinečný workshop o dialogické práci s rodinami s vynikající finskou lektorkou, Eijou-Liisou Rautiainen, Ph.D., který se uskuteční 16.-17. října 2020 v Brně.

Budeme se věnovat terapeutické práci s rodinou a sociálními sítěmi s využitím myšlenek dialogických a reflektujících přístupů k terapii. Můžete se těšit na praktické nápady, návrhy a vodítka, jak vytvořit dialogický prostor, zvládat překážky při práci s rodinami a sítěmi a jak pracovat s rodinou ve vašich vlastních pracovních kontextech. Workshop je vhodný jak pro začínající i zkušené rodinné terapeuty, tak pro pracovníky nejrůznějších pomáhajících profesí, kteří chtějí svou práci obohatit o prvky rodinné terapie. Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Více informací na webu zde: https://www.moznostidialogu.cz/eija

Currently

Workshop 2017 Werner Schütze (DE)

Dr. Werner Schütze:
OPEN DIALOG IN MENTAL HEALTH CARE

We wholeheartedly invite you to an experiential workshop, centered on the experience of being in dialogue. The workshop is suited for people who are interested in the field of mental health care, are currently working in the field, or wish doing so in future.

When: 24. - 25. 11. 2017
Where: Brno

more info..

Video

Embedded thumbnail for Narativ in dialogue with Jaakko Seikkula
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Search

Search form

CAPTCHA
spam protection
Fill in the blank.