Institut Kanankil (Mexiko)

Institut Kanankil (Mexiko)Mexický institut pro vzdělávání, výzkum a praxi v postmoderní psychoterapii. Na institutu se otevírá pravidelné magisterský program v postmoderní kolaborativní psychoterapii se zaměřením na rodinnou terapii a drogovou problematiku. Jednou ze zakladatelek je María del Rocío Chaveste Gutiérrez, která Brno navštívila již čtyřkrát a uspořádali jsme s ní tři workshopy.

Dalšími důležitými osobami Kanankilu jsou  Francisco Vadillo, Dora Ayora Talavera a María Lousia López (Papusa), psychologové a psychoterapeuti. Se spoustou studentů Kanakilu nás pojí kolegiální, ale také přátelské vztahy. V průběhu let Narativ a Kanankil rozvíjejí společnou práci s klienty přes skype videohovory. V Brně na sympoziu vám Kanankil spolu s členy Narativu předvede tento způsob práce v reálném čase s vaší spoluúčastí.

Nepřehlédněte

Workshop Sheila McNamee 2017

Radikální přítomnost:
NOVÝ POSTOJ K DIALOGICKÉ ZMĚNĚ

Workshop s americkou terapeutkou a profesorkou komunikace určený nejen pro psychology, terapeuty, sociální pracovníky a poradce, ale i pro všechny další zájemce o dialog v práci s lidmi

Kdy: 21. - 22. dubna 2017
Kde: Brno

více informací..

Video

Embedded thumbnail for Markéta - Smrt kamaráda - hlavní impulz přestat s heroinem 2. část

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.