Mgr. Lucie Čížková

Lucie ČížkováVystudovala Evropská studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Následně se začala plně věnovat problematice celoživotního vzdělávání, výchovy k občanství a mezikulturního vzdělávání a působila v roli lektorky a projektové koordinátorky na International People’s College (IPC, mezinárodní škola neformálního rezidenčního vzdělávání dospělých) v Dánsku.

Komunitní rozvoj, dobrovolnictví, výchova k aktivnímu občanství a globální výchova jsou dlouhodobě ve středu jejího zájmu; působí nebo působila jako členka představenstva několika nevládních neziskových organizací, které se zabývají těmito tématy (AFS Mezikulturní programy, Asociace pro světové vzdělávání - AWE, Asociace pro komunitní školy - ACC).

Od roku 2010 se začala vzdělávat v oblasti organizačního rozvoje a velmi záhy se rozhodla hlouběji věnovat osvojení si metody Appreciative Inquiry. Ta spočívá v hledání a dotazování se po těch aspektech fungování jakékoliv organizace či týmu, které jsou životadárné, pozitivní a tvořivé. Získala první úroveň certifikace metody AI u Jackie Kelm. S metodou AI má zkušenosti v kontextu ČR a jako jedna z prvních vede projekt postavený na metodě AI. Jako externí konzultant ve společnosti Scio, s.r.o. má na starosti metodický dohled v projektu Přednost přednostem zaměřený na využití metody AI v podpoře zaměstnávání. Externě lektoruje a vede teambuildingové aktivity.

Nepřehlédněte

Workshop Ann-Rita Gjertzen 2018

ANN-RITA GJERTZEN:
„PUSŤTE EXPERTA K VODĚ“
A NABÍDNĚTE SEBE

Kdy: 23.-24.2.2018
Kde: Augustiánské opatství, kapitulní síň, Mendlovo nám. 1, Brno
Cena: 2800,- Kč do 15.1.2018, poté 3200,- Kč
Tlumočení do čestiny zajištěno.

více informací..

Workshop 2017 Werner Schütze (DE)

Dr. Werner Schütze:
OTEVŘENÝ DIALOG V PÉČI O DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Srdečně zveme na zážitkový workshop zaměřený na zkušenost bytí v dialogu a rozvíjení dialogického prostoru. Workshop je určen pro lidi, kteří se zajímají o oblast péče o duševní zdraví, přímo se na ní podílejí nebo se chtějí podílet.

Kdy: 24. - 25. listopadu 2017
Kde: Brno

více informací..

Video

Embedded thumbnail for Juraj - Je len na mne, koho si na cestu odvykania vezmem so sebou

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.