Mgr. Lucie Čížková

Lucie ČížkováVystudovala Evropská studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Následně se začala plně věnovat problematice celoživotního vzdělávání, výchovy k občanství a mezikulturního vzdělávání a působila v roli lektorky a projektové koordinátorky na International People’s College (IPC, mezinárodní škola neformálního rezidenčního vzdělávání dospělých) v Dánsku.

Komunitní rozvoj, dobrovolnictví, výchova k aktivnímu občanství a globální výchova jsou dlouhodobě ve středu jejího zájmu; působí nebo působila jako členka představenstva několika nevládních neziskových organizací, které se zabývají těmito tématy (AFS Mezikulturní programy, Asociace pro světové vzdělávání - AWE, Asociace pro komunitní školy - ACC).

Od roku 2010 se začala vzdělávat v oblasti organizačního rozvoje a velmi záhy se rozhodla hlouběji věnovat osvojení si metody Appreciative Inquiry. Ta spočívá v hledání a dotazování se po těch aspektech fungování jakékoliv organizace či týmu, které jsou životadárné, pozitivní a tvořivé. Získala první úroveň certifikace metody AI u Jackie Kelm. S metodou AI má zkušenosti v kontextu ČR a jako jedna z prvních vede projekt postavený na metodě AI. Jako externí konzultant ve společnosti Scio, s.r.o. má na starosti metodický dohled v projektu Přednost přednostem zaměřený na využití metody AI v podpoře zaměstnávání. Externě lektoruje a vede teambuildingové aktivity.

Nepřehlédněte

Workshop Sheila McNamee 2017

Radikální přítomnost:
NOVÝ POSTOJ K DIALOGICKÉ ZMĚNĚ

Workshop s americkou terapeutkou a profesorkou komunikace určený nejen pro psychology, terapeuty, sociální pracovníky a poradce, ale i pro všechny další zájemce o dialog v práci s lidmi

Kdy: 21. - 22. dubna 2017
Kde: Brno

více informací..

Video

Embedded thumbnail for Narativ in dialogue with Jaakko Seikkula

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.