Peter Bach Lauritzen (DEN)

Peter Bach LauritzenPeter je supervizor/kouč, moderátor, hostující učitel a mluvčí na konferencích a mezinárodních workshopech zaměřených na leadership a metodu Appreciative inquiry (AI). Ve své praxi lektora i týmového vedoucího používá především přístup AI a systemický přístup. Peter je členem mnoha profesních organizací zaměřených na vedení lidí a jako host učí v programech, zaměřených na rozvoj vůdčích schopností ze systemické a AI perspektivy.

Pracoval jako učitel v Dánsku v základní škole a škole pro děti se speciálními potřebami. Šest let vedl rezidentní školu pro děti se sociálními problémy a spolupracoval na mnoha jiných edukačních programech. Dodnes vede vzdělávací projekt pro děti z různých etnik ve svém rodném městě Aarhus v Dánsku.

Peter je členem European Appreciative inquiry Network. V tomto uskupení vede komisi, která se zaměřuje na nové modely vedení pro tuto profesionální síť.

Peter žije na půl v Dánsku a v Praze, kde spolupracuje na projektu Přednost přednostem (scio.cz), který se snaží uplatnit metodu appreciative inquiry při pomoci konkrétním skupinám lidí v návratu do zaměstnání.

Peter přijede do Brna představit spolu s Lucií Čížkovou zkušenosti s uplatněním přístupu Appreciative inquiry v českém prostředí.

Informace částečně převzaty z webu: www.cako.cz

Nepřehlédněte

Workshop Sheila McNamee 2017

Radikální přítomnost:
NOVÝ POSTOJ K DIALOGICKÉ ZMĚNĚ

Workshop s americkou terapeutkou a profesorkou komunikace určený nejen pro psychology, terapeuty, sociální pracovníky a poradce, ale i pro všechny další zájemce o dialog v práci s lidmi

Kdy: 21. - 22. dubna 2017
Kde: Brno

více informací..

Video

Embedded thumbnail for Petr - antidepresiva mi umožnila netoužit po seberealizaci

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.