Peter Bach Lauritzen (DEN)

Peter Bach LauritzenPeter je supervizor/kouč, moderátor, hostující učitel a mluvčí na konferencích a mezinárodních workshopech zaměřených na leadership a metodu Appreciative inquiry (AI). Ve své praxi lektora i týmového vedoucího používá především přístup AI a systemický přístup. Peter je členem mnoha profesních organizací zaměřených na vedení lidí a jako host učí v programech, zaměřených na rozvoj vůdčích schopností ze systemické a AI perspektivy.

Pracoval jako učitel v Dánsku v základní škole a škole pro děti se speciálními potřebami. Šest let vedl rezidentní školu pro děti se sociálními problémy a spolupracoval na mnoha jiných edukačních programech. Dodnes vede vzdělávací projekt pro děti z různých etnik ve svém rodném městě Aarhus v Dánsku.

Peter je členem European Appreciative inquiry Network. V tomto uskupení vede komisi, která se zaměřuje na nové modely vedení pro tuto profesionální síť.

Peter žije na půl v Dánsku a v Praze, kde spolupracuje na projektu Přednost přednostem (scio.cz), který se snaží uplatnit metodu appreciative inquiry při pomoci konkrétním skupinám lidí v návratu do zaměstnání.

Peter přijede do Brna představit spolu s Lucií Čížkovou zkušenosti s uplatněním přístupu Appreciative inquiry v českém prostředí.

Informace částečně převzaty z webu: www.cako.cz

Nepřehlédněte

Workshop Ann-Rita Gjertzen 2018

ANN-RITA GJERTZEN:
„PUSŤTE EXPERTA K VODĚ“
A NABÍDNĚTE SEBE

Kdy: 23.-24.2.2018
Kde: Augustiánské opatství, kapitulní síň, Mendlovo nám. 1, Brno
Cena: 2800,- Kč do 15.1.2018, poté 3200,- Kč
Tlumočení do čestiny zajištěno.

více informací..

Workshop 2017 Werner Schütze (DE)

Dr. Werner Schütze:
OTEVŘENÝ DIALOG V PÉČI O DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Srdečně zveme na zážitkový workshop zaměřený na zkušenost bytí v dialogu a rozvíjení dialogického prostoru. Workshop je určen pro lidi, kteří se zajímají o oblast péče o duševní zdraví, přímo se na ní podílejí nebo se chtějí podílet.

Kdy: 24. - 25. listopadu 2017
Kde: Brno

více informací..

Video

Embedded thumbnail for TAOS - Marketa shortcut

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.