Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Meganarativ

Meganarativ je otevřené setkání příznivců postmoderních myšlenek napříč žánry. Srdečně zveme i Vás! Jednou za měsíc se scházíme, abychom se podělili o nějaký nápad, myšlenku, společně shlédli inspirativní video, podiskutovali o zajímavých událostech... Téma je vždy jiné, stejně jako formát, počet návštěvníků, atmosféra. Po dlouhém a plodném působení v Clubwashi každou první středu v měsíci jsme dlouho hledali ideální místo pro tato setkání. Nakonec to vypadá, že jsme jim našli domov v klub Ottoman Trumpet v samém centru města. Museli jsme také upustit od pravidelného dne v měsíci a zavést variabilnější režim, scházíme se nyní většinou první či druhý čtvrtek v měsíci. Čas však zůstal stejný, tedy 19:30. Nejlépe je sledovat sekci, aktuality nebo náš Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme pozvánky na blížící se akce.

Vyjádření účastníků o MGN

fotogalerie První Meganarativ 10.2010

fotogalerie Druhý Meganarativ 11.2010

21. Meganarativ: …nejen o knihách

Meganarativ jako žijící informační rozcestník. “Nejen o knihách“: tedy o knihy a informační zdroje všeho druhu půjde především, i když ne výhradně. Komu z nás se v poslední době nestalo, že četl něco zajímavého, viděl poutavé video, nebo narazil na podnětný článek? Mohlo se to stát mimoděk, při psaní diplomky, při hledání informací pro tvorbu projektu, nebo jen tak při surfování v knihovně nebo na webu.

Meganarativ v Clubwashi
autor: Marc Ngui, zdroj: http://www.bumblenut.com/drawing/art/plateaus/index.shtml

Málokdy se stane, že je u toho někdo, s kým byste si mohli o svém objevu říct a dostat třeba na oplátku další tip. Studování, pátrání a tvorba je velmi individualizovaná až osamělá aktivita. Pojďme zkusit jednou plody naší práce a zájmu dát do společného prostoru, nabídnout je k širšímu užitku a třeba i položit základ novým malým spolupracím.

Někteří členové skupiny Narativ si na večer připraví tipy na zajímavé knížky nebo zdroje, se kterými se v poslední době setkali ve svých praxích. Můžete si nás přijít poslechnout, hlavně se ale těšíme na to, s čím přijdete vy. Večer bude postaven dialogicky a diskusně, doplněn ukázkami nebo krátkými anotacemi zdrojů. Pojďme se podělit o své prameny!

Těšíme se na vás ve středu 3.10. v Clubwashi v obvyklý čas 19:30.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Juraj - Je len na mne, koho si na cestu odvykania vezmem so sebou

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.