Narativní videa jdou do světa a uvítají vaši podporu

27. dub 2023 13:51Narativ

Vážení a milí kolaborativní přátelé,

Už skoro deset let se potkáváme při různých příležitostech, workshopech, konferencích, neformálně. Během nich jsem většinou byla v roli kameramanky a posléze stříhačky natočeného materiálu. Možná jste to zaregistrovali, z některých akcí vznikla i DVDs. Ano, to je to placaté okrouhlé médium, které v průběhu toho krátkého času zastaralo a není ho už skoro kde přehrát.

I proto jsme se rozhodli videa nasdílet veřejně. Nejsou zdaleka v tak fantastické kvalitě, jak bychom si přáli, ale obsah od fantastických lektorů a lektorek z celého světa myslím zprostředkují dostatečně dobře.

Vím, že výzev na dobrovolné přispívání jste zřejmě době nouzové dostali hodně, nicméně i my k nim jednu přidáme a věříme, že není nijak troufalá. Jedno DVD se nacenilo v minulosti na 190,- a v průměru má stopáž 3 hodiny. Celkem nyní uvolníme cca 18 hodin video materiálu.

Pokud byste se rozhodli přispět a ocenit tak dny a noci strávené při jejich úpravě a výrobě, budeme nejen vděční, ale už i víme, jak bychom peníze použili:

  • k možnosti slevit peer účastníkům účast na budoucích kurzech a workshopech
  • k vydání a překladu Kroniky Narativu - materiálu, jenž nám dál pomůže v propagaci a získávání grantů na nejrůznější projekty, díky čemuž můžeme dál dělat naše akce přístupné co nejširší skupině lidí
  • k úpravě webových stránek, které to potřebují

A na co se můžete těšit?

Ann-Rita Gjertzen: Reflektující proces: historie, vývoj, současné trendy. Záznam z workshopu z listopadu 2011 v Brně.

Harlene Anderson: Collaborative therapy and ethics. Záznam z workshopu v září 2011 v Brně.

Rocio Chaveste Gutierréz: Postmoderní filozofie a praxe napříč kulturami. Záznam z workshopu v Brně z června 2011.

Harlene Anderson, John Shotter: Umění a praxe spolupráce v organizacích, komerční sféře a komunitních službách. Záznam z Brna, duben 2013.

Jaakko Seikkula: Otevřený dialog: Nové paradigma v péči o duševní zdraví. Záznam z prvního Jaakkova workshopu z r. 2013.

Will Hall: Diagnózy F a cesty k zotavení. Záznam z besedy s Willem v Brně, listopad 2015.

Sylvia London: Šikana, přestaňme o ní mluvit, začněme mluvit spolu. Záznam z workshopu z listopadu 2015 v Brně.