DIALOG: NÁSTROJ POZITIVNÍ ZMĚNY V CHOVÁNÍ ŽÁKŮ A "ROZPOUŠTĚNÍ" PROBLÉMŮ VE ŠKOLE

3500,- 3. 11. 2023 - 4. 11. 2023prostory Veterinární univerzity Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno-Královo PolePřihláška

LOEK SCHOENMAKERS OPĚT V BRNĚ! Pokud se věnujete vzdělávání anebo pracujete ve školství, přijďte strávit dva dny s charismatickým a zkušeným nizozemským lektorem. Kurz o dialogickém přístupu ve vzdělávání klidně můžete navštívit i pokud pracujete jako akademický pracovník, terapeut, sociální pracovník nebo kdokoli zapojen do vzdělávacích procesů.

Loek je fantasticky charismatický lektor s dlouhou praxí zavádění dialogického přístupu po celém světě a my ho velmi rádi opět uvítáme v Brně. Podívejte se na záznam z poslední akce s Loekem na téma Jak si usnadnit výuku.

Cílem kurzu je podpořit pedagoga v jeho snaze o co nejlepší vzdělávání každého dítěte prostřednictvím spolupráce a vytváření příležitostí. Koncept, ve kterém je „dán hlas“ všem, má pozitivní přínos ve výchovně-vzdělávacím procesu, vede k inkluzi každého jednotlivého žáka v kolektivu a přináší mnoho benefitů i samotnému učiteli.
Cílem kurzu je také přiblížit paradigmata, která ovlivňují naše vzdělávání a naše myšlení, otevřít nové cesty, které se objeví, když pedagog naslouchá různorodým „hlasům“ ve vzdělávacím procesu.

 

Cena

10% sleva při přihlášení dvou osob z jedné organizace (jedna faktura)

15% sleva při přihlášení tří a více osob z jedné organizace (jedna faktura)

Storno podmínky: Při zrušení účasti do 30.10.2022 vracíme plnou částku, po tomto datu už platbu nevracíme (ale je možné za sebe najít náhradníka).
  

Časový harmonogram

Pátek 3. 11. 9:30 - 17:00

Sobota 4. 11. 9:00 - 16:30

Tlumočení z angličtiny do češtiny zajištěno. Drobné občerstvení v ceně.

Kurz je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v souladu s ustanovením § 10 vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů, jako studium k prohlubování odborné kvalifikace.

Lektoři