Narativ.cz | website for postmodern ways in therapy and consulting

Blogy

Cesta do Mexika není uplně jednoduchá...

Cesta do Mexika není uplně jednoduchá, protože to je dost daleko. Ale šlo to celkem dobře, všechno jezdilo a lítalo na čas, akorát v Londýně mě trochu překvapili: měl jsem v plánu prožít dvanáct hodin čekání na další spoj někde v baru v centru, ale všude o půlnoci zavřeli, vyhodili mě i z nádraží. Tak jsem se procházel po nočním Londýně, což by bylo určitě fajn, kdybych s sebou netáhnul skoro třicet kilo.

Teď už jsem ale v Meridě, něco málo jsem dospal a právě jsem absolvoval oběd s Rocio, už zmíněnou ředitelkou Kanankil Institute. Řekla mi spoustu novinek – od té doby, co jsme se naposled viděli při její březnové návštěvě v Brně, se toho opravdu událo neskutečně moc. Otevřeli pobočku v Kankunu, už mají naplněný program „Addictions“. To samé se chystá v Kampeche. V Meridě jim kromě stávajících programů „Psychotherapy“ a „Addictions“ úspěšně pokračuje také nový magisterský obor „Masculinity“.

Pak jsme se dostali k mému programu: kromě workshopů dnes, zítra, v pondělí a v úterý mě čeká spousta různých akcí, nevím, jestli jsem si to zapamatoval všechno. Zítra půjdu někam pařit se studenty. V neděli oběd na pláži, v pondělí mě Rocio vezme na místní psychiatrickou kliniku, měl bych se tam setkat i s klienty. Asi v úterý nakouknu do azyláku vedeného Anonymními alkoholiky, o kterém jsem už slyšel neuvěřitelně hrůzostrašné historky. Akorát se asi dlouho nezdržíme, protože tam zrovna mají nějakou kožní vysoce nakažlivou nemoc. Ve středu pojedeme na nějakou konferenci o psychoterapii, pak do poboček v Kankunu a v Kampeche a v sobotu se už přesuneme do Playa del Carmen, kde bude v neděli začínat International Summer Institute.

Akorát pořád nevím, jestli jsem tady pracovně nebo na dovolené. V práci jsem si vzal dovolenou, počasí je dovolenkové, destinace taky, ale program… asi tak i tak. Nevím. Asi je to tím, že je to takový celý dost postmoderní.

Komentáře

Jakub Černý's picture

Obor Masculinity mě teda zaujal! Můžeš  nám prosím tě přiblížit o čem to je? To je nějaký protipól gender studies, který jsou spíš feministický? :)

Nepřehlédněte

Workshop 2017 Werner Schütze (DE)

Dr. Werner Schütze:
OPEN DIALOG IN MENTAL HEALTH CARE

We wholeheartedly invite you to an experiential workshop, centered on the experience of being in dialogue. The workshop is suited for people who are interested in the field of mental health care, are currently working in the field, or wish doing so in future.

When: 24. - 25. 11. 2017
Where: Brno

more info..

Video

Embedded thumbnail for Markéta - Smrt kamaráda - hlavní impulz přestat s heroinem 2. část

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
spam protection
Fill in the blank.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Search form

CAPTCHA
spam protection
Fill in the blank.